Slavné osobnosti s vitiligem

Robert Záruba

Český sportovní novinář, redaktor, komentátor a spisovatel. Mimo jiné je držitelem dvou diváckých cen Týtý z let 2003 a 2004

Lenka Krobotová

Česká filmová, divadelní a seriálová herečka a dabérka. Hrála v několika desítkách filmů, a to například v Útěk do Budína, Jedna ruka netleská, Milenci a vrazi, Karamazovi, Příběhy obyčejného šílenství nebo Díra u Hanušovic. Za svůj výkon v posledním jmenovaném filmu dostala v roce 2014 cenu Český lev za nejlepší ženský výkon ve vedlejší roli.

Bolek Polívka

Legendární český herec a mim, který je držitelem dvou Českých lvů za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli, a to ve filmech Zapomenuté světlo a Musíme si pomáhat. Hrál však také v celé řadě nezapomenutelných filmů české kinematografie jako jsou například Dědictví aneb Kurvahošigutntag, Balada pro Banditu nebo Pelíšky.

Michael Jackson (†)

Michael Jackson vitiligo

Popový zpěvák a tanečník pocházející ze Spojených států amerických. Je jednou z největších popových ikon a nejslavnějších zpěváků 20. století. Nazpíval takové hity jakými je třeba Thriller, Bad, Black or White, Billie Jean či Beat it.

Steve Martin

Americký komediální herec, producent, spisovatel a hudebník. Je držitelem cen Grammy a Emmy. Čeští diváci si ho nejvíce spojují s jeho rolí komisaře Clouseaua v americké verzi filmu Růžový panter. 

Richard Hammond

Televizní moderátor pocházející z Anglie. Proslavil ho především celosvětově úspěšný automobilový pořad Top Gear.

Chantelle Brown-Young

Kanadská modelka, která se jako vůbec první modelka na světě s vitiligem dostala mezi naprostou světovou špičku v tomto oboru.